• Zmiana stawek żywieniowych

• W wyniku zawartego porozumienia z organem prowadzącym, którym jest Miasto Piastów od dnia 1 marca 2023 wchodzi w życie Zarządzenie nr 1/2023 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Piastowie w sprawie ustalenia warunków opłat za żywienie.

Nowe dzienne stawki żywieniowe:

• obiady dla uczniów klas I-VIII - 9,50 zł.
            • żywienie całodzienne dla dzieci z oddziałów przedszkolnych -  15,00 zł.

Zarządzenie Dyrektora - kliknij, aby pobrać

• Zabawa Walentynkowa

• 14 lutego obchodzimy walentynki. Jest to wyjątkowy dzień - czas okazywania, wyrażania miłości, sympatii, przyjaźni, jak i życzliwości. W naszej szkole nie zapomniano o tym święcie. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Każdy mógł wrzucić swoją walentynkę do przygotowanego pudełka. Poczta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, pudełko zapełniło się po brzegi. W związku z rozpoczynającymi się feriami, uroczyste rozdanie walentynek nastąpiło w piątek,10 lutego. Walentynkowe kartki, serduszka sprawiły wszystkim wiele radości. Z tej okazji nie zabrakło także muzycznego akcentu. W czwartek 9 lutego odbyła się dyskoteka walentynkowa. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie pod czujnym okiem swoich wychowawców.

• Dzień Naleśnika

• 3 lutego dzieci z grupy 0A zamieniły się w małych kucharzy. W ten sposób chcieliśmy uczcić nietypowe święto - Dzień Naleśnika. Dzieci samodzielnie przygotowały swój naleśnikowy podwieczorek - wybierały ulubione nadzienia, smarowały i zawijały naleśniki. Na podwieczorku pojawił się także miły gość - pani wicedyrektor Anna Borecka, którą dzieci zaprosiły do wspólnego stołu.

Wydarzenie sprawiło ze wszyscy mieli pełne brzuszki i uśmiechnięte buzie.

• Apel podsumowujący pracę SU

• 31 stycznia w naszej szkole odbył się apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego klas I - VIII. Opiekunowie podziękowali wszystkim uczniom, którzy brali czynny udział w przedsięwzięciach szkolnych organizowanych przez Samorząd Uczniowski. Wyróżnione klasy w konkursach otrzymały słodkie upominki. Młodzi, zdolni artyści mogli zaprezentować swoje umiejętności na wybranym instrumencie przed swoimi nauczycielami oraz rówieśnikami.

Gratulujemy talentów i życzymy dalszych sukcesów.

• Koncert Młodych Talentów

• W ostatnim dniu stycznia, podczas organizowanego co roku Koncertu Młodych Talentów, uczniowie zachwycili swoimi muzycznymi wykonaniami.

Wspaniale było posłuchać młodych artystów.

Gratulujemy talentów!

• Maraton matematyczny

• W sobotę 4 lutego chętni uczniowie z klas 8b i 8d wzięli udział w pięciogodzinnym maratonie z arkuszami egzaminacyjnymi z matematyki!

• Warsztaty z okazji Dnia Babci i Dziadka

• W klasie IC 26 stycznia odbyły się warsztaty z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały dla swoich babć i dziadków uroczyste powitanie, następnie wręczyły im zrobione wcześniej upominki. Kolejnym punktem programu było wykonanie z dziadkami masek karnawałowych. Wszyscy uczestnicy bardzo zaangażowali się w ich projektowanie. Mogliśmy podziwiać wspaniałe prace zarówno naszych uczniów, jak i ich dziadków. Najważniejsze jednak w tym spotkaniu było to, że dzieci mogły stworzyć coś razem z najbliższymi.