• Żywienie

• Informujemy, że obiady dla oddziałów przedszkolnych wydawane będą od 4 września 2023 roku. Koszt całodziennego wyżywienia (trzy posiłki) wynosi 15 zł.

Obiady dla uczniów z klas I-VIII będą wydawane od 14 września. Koszt jednego obiadu wynosi 9,50 zł.

Zapisy odbywać się będą w pokoju Intendenta (na wprost wejścia od strony boiska szkolnego) w terminie 1-8 września 2023 roku.

Regulamin opłat za  żywienie i wzory umów znajdą Państwo w zakładce UCZNIOWIE I RODZICE -> OBIADY.

• Szkoły pełne Talentów 2

• Nasza szkoła bierze udział w drugiej edycji akcji Lidla „Szkoły pełne talentów”.

W czasie trwania akcji, która rozpoczyna się już 1 września, za dokonane zakupy w sklepie Lidl otrzymuje się Talenciaki, które można przekazać naszej placówce.

CO NALEŻY ZROBIĆ:

1. Zrobić zakupy za min 50 zł (w koszyku musi się znaleźć przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc).
            2. Odebrać Talenciaki przy kasie.
            3. Wrzucić Talenciaki do specjalnego pudełka, które znajduje się w szatni w naszej szkole lub zeskanować kod QR i przypisać Talenciaki do konta naszej szkoły.

Wszelkie informacje na temat akcji znajdą Państwo na stronie www.lidl.pl/szkoly

Im więcej Talenciaków uda nam się zdobyć, tym lepsze nagrody możemy otrzymać.

Kupony można odbierać w sklepach Lidl od 1.09.2023 do 05.11.2023r.

• W krAInie przyszłości

• Zapraszamy do wzięcia udziału w 13. edycji „Koduj z Gigantami” - bezpłatnych warsztatach z programowania dla dzieci i młodzieży, organizowanych przez Gigantów Programowania w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej. Tematem przewodnim warsztatów będzie „Koduj z Gigantami. W kr(AI)nie przyszłości”.

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Minister Edukacji i Nauki, Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Pan Paweł Makuch, Prezydent Pruszkowa.

Dla Uczniów z Pruszkowa i sąsiednich miejscowości przygotowano ciekawe projekty, których motywem przewodnim będzie sztuczna inteligencja:

• klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education,
            • klasy 4-6: programowanie w Scratch, w Minecraft Education oraz tworzenie aplikacji na smartfona,
            • klasy 7-8: wstęp do programowania w C++, C# i Python,
            • szkoła średnia: wstęp do programowania w C++, C# i Python.